ReduXin Forte RECENZIA: Ako funguje pri chudnutí? – Skúsenosti

Premýšľate o tom, že by ste vyskúšali doplnok stravy, ktorý by podporil vaše úsilie o chudnutie? Ak áno, pravdepodobne ste si už niekde všimli doplnok stravy ReduXin Forte, ktorý mnohých ľudí láka svojou príťažlivou reklamou. Má však jeho používanie zmysel?

Bohužiaľ, chudnutie nie je lineárny proces. Aj keď urobíte veľa zmien a odcvičíte veľa hodín v posilňovni, v počiatočných fázach nemusíte zaznamenať veľký úspech. (Prípadne zaznamenáte, ale chudnutie sa po čase zastaví a váha sa nepohne ani o centimeter.)

Je preto pochopiteľné, že mnohí ľudia siahnu po niečom, čo by ich inak nenapadlo. Konkrétne hovoríme o doplnkoch na chudnutie, ktoré im pomôžu s ich akútnymi problémami. (Pretože povedzme si na rovinu, ak sa váha prestane hýbať, pre mnohých je to veľký dôvod na hnev.)

Môže vám doplnok stravy ReduXin Forte pomôcť pri chudnutí? Na to sa pozrieme nižšie.

Čo je ReduXin Forte?reduxin forte zloženie

ReduXin Forte je doplnok stravy na chudnutie podporovaný spoločnosťou NaturaMed Pharmaceuticals Ltd. Zaujímavé je, že tento doplnok stravy si môžete kúpiť len ťažko kdekoľvek, jediným miestom, kde tak môžete urobiť, je oficiálna webová stránka Reduxin. Okamžite po načítaní stránky vidíme, že sme napadnutí úvodnou akciou 1 + 1 zadarmo a špeciálnou objednávkovou cenou. (Pre zaujímavosť, tento výživový doplnok stojí 39,90 € v akcii a 79,8 € za plnú cenu.)

Zloženie

Hoci sme sa veľmi snažili, nikde sme neobjavili inú skutočne účinnú zložku ako glukomanán. Tento sa skutočne používa na zníženie hmotnosti. Na druhej strane, pre takýto zázrak, ktorým by mal byť ReduXin Forte (aj kvôli jeho vysokej cene), sa nám to zdá byť naozaj málo. (Nižšie v texte sme sa dočítali niečo iné o chróme a vitamíne B3 a B12, ale vzhľadom na webovú stránku pofidérie a nedostatok informácií z iných zdrojov nie sme schopní tieto informácie overiť.)

Len zo zvedavosti sme sa pozreli, za koľko sa doplnky stravy s touto zložkou dajú kúpiť inde. Náš rýchly prieskum ukázal, že priemerná cena tejto látky je približne 10 €. Takže si naozaj nemyslíme, že nákup doplnku stravy ReduXin Forte má veľký zmysel.

Čo by ste mali vedieť o spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals

reduxin zkusenosti diskusia

Už z uvedených informácií je jasné, že niečo pravdepodobne nie je v poriadku. Po dôkladnom preskúmaní internetu sme dospeli k záveru, že to tak s najväčšou pravdepodobnosťou je. Okrem chýbajúcich recenzií nás napadlo aj niekoľko anonymných recenzií, ktoré chvália doplnok stravy ReduXin Forte do neba. Veľkým varovaním je aj webová stránka VašeStížnosti.cz, ktorú prevádzkuje dTest. V súčasnosti existuje niekoľko sťažností na túto spoločnosť, ktoré sa najčastejšie týkajú neoprávnených poplatkov, neoprávneného vyberania peňazí, nedoručených zásielok, nereagovania na odstúpenie od zmluvy atď.

Z toho jasne vyplýva, že nákup ReduXin Forte a ďalších výrobkov od toho istého distribútora môžu sprevádzať (a pravdepodobne aj budú) ťažkosti.

Čo si o tom myslíme?

Vzhľadom na nulovú možnosť overiť účinky doplnku stravy ReduXin Forte v nezávislých recenziách používateľov sme sa rozhodli, že o nich tentoraz nebudeme hovoriť. Namiesto toho sa zameriame na niekoľko znakov, ktoré by vám mali pomôcť nájsť vhodného dodávateľa/výrobcu výživových doplnkov na podporu chudnutia.

Vždy sa riaďte:

  • Cena (ak sa vám zdá cena výrobku podozrivá, pozrite sa, za koľko sa rovnaké látky predávajú inde, čo vám poskytne pomerne dobrú predstavu o tom, koľko budete preplácať v porovnaní s inými výživovými doplnkami)
  • Kdekoľvek sa dá doplnok stravy kúpiť
    či existujú nejaké sťažnosti na výrobok, jeho výrobcu alebo distribútora na oficiálnych stránkach (VašeStížnosti.cz je dobrým miestom na overenie týchto informácií)
  • Informácie vydané organizáciou CTIA (ak organizácia CTIA na niečo neupozorňuje, je to zvyčajne dobré znamenie, ale môže to tiež znamenať, že sa organizácii CTIA ešte nikto nesťažoval)
  • Relevantnosť používateľských recenzií (recenzie na webovej stránke produktu často nie sú realistické, preto je vhodné prečítať si aj recenzie na porovnávacích stránkach, v diskusiách atď.)

 

 

Máte nejaké osobné skúsenosti s výživovým doplnkom ReduXin Forte? Ak áno, budeme radi, ak nám napíšete do komentárov nižšie.

 

Vložiť komentár