Lipoxal Radical: Recenzie – naozaj spálite prebytočný tuk?

Ženy chudnú ťažšie ako muži. Nielenže majú menšie telo, ktoré pri rovnakej aktivite spáli menej kalórií. Ženské telo obsahuje aj vyššie percento telesného tuku ako telo mužov. Okrem toho zohrávajú veľkú úlohu hormóny. Môže doplnok stravy Lipoxal Radical pomôcť pri týchto problémoch?

Ženy musia na chudnutí tvrdo pracovať, aby dosiahli podobné výsledky ako ich mužskí kolegovia (zvyčajne sa uvádza, že kým muž už skončil, žena je len na polceste). To má na mnohé ženy demotivujúci účinok.

Rozdielne rozloženie tuku v ženskom tele navyše prispieva k niektorým estetickým problémom (nielen) vrátane nevzhľadnej celulitídy na stehnách. Preto je trh zaplavený najrôznejšími doplnkami na chudnutie, ktoré sľubujú, že ženám uľahčia proces chudnutia. Medzi ne patrí aj doplnok stravy Lipoxal Radical.

Oplatí sa to vyskúšať?

Čo je Lipoxal Radical

 

čo je lipoxal radicalLipoxal Radical je doplnok stravy pre ženy, ktoré chcú podporiť chudnutie. Obsahuje látky, ktoré pomáhajú kontrolovať telesnú hmotnosť. Pri užívaní by mal tiež podporovať vitalitu a zvyšovať hladinu energie. V neposlednom rade by užívanie doplnku stravy Lipoxal Radical malo prispieť k dlhšiemu pocitu sýtosti. Okrem toho má Lipoxal Radical vylepšené zloženie (v porovnaní s Lipoxal Effect).

Zloženie Lipoxal Radical

To, čo Lipoxal Radical má vo svojich zložkách, hrá veľkú úlohu v tom, či výrobca len ponúka sľuby, ktoré nemôže splniť, alebo má niečo, čo vám môže skutočne pomôcť.

Lipoxal Radical sa opiera o tieto zložky:

 • Vínna réva
 • Guarana
 • Zelený čaj
 • Ženšen
 • Konjak

V zložení nájdeme aj L-karnitín a synefrín.

Podľa zložiek to vyzerá, že Lipoxal Radical môže fungovať. Je však potrebné dodržiavať niekoľko bezpečnostných upozornení. V prvom rade guarana obsahuje kofeín, čo znamená, že u citlivejších jedincov môže spôsobiť úzkosť, búšenie srdca alebo nespavosť. Z tohto dôvodu by sa doplnok stravy Lipoxal Radical nemal užívať pred spaním. Nie je vhodný ani pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

 

zloženie lipoxal radical

V neposlednom rade upozorňujeme, že tento produkt nemusí vyhovovať ženám, ktoré majú problémy s krvným tlakom a srdcom. O užívaní doplnku stravy Lipoxal Radical by sa mali najprv poradiť so svojím ošetrujúcim lekárom.

Dávkovanie

Lipoxal Radical sa užíva každý deň. 1-2 tablety sa užívajú trikrát denne s 1-2 pohármi vody. Nezabudnite, že tablety sa majú užívať pred jedlom.

Skúsenosti používateľov

Používateľská skúsenosť je to, čo môže rozhodnúť o tom, či produkt vyskúšate alebo nie. Preto sme sa ako zvyčajne pozreli na to, čo hovoria používateľky vo svojich recenziách.

Ženy, ktoré majú skúsenosti s doplnkom Lipoxal Radical, tvrdia, že:

 • Nezaznamenali žiadnu radikálnu zmenu
 • Výrobok nemá účinky, ktoré sľubuje
 • Snažíte sa udržať si váhu pomocou Lipoxalu, ale bohužiaľ sa vám nedarí schudnúť
 • Zaznamenali ste menšiu chuť do jedla, ale bez vplyvu na hmotnosť
 • Nebude kupovať tento doplnok stravy znova
 • Tablety sa ťažko prehĺtajú
 • Majú viac energie
 • Chudnete s ním pomerne pomaly

 

lipoxal radical zkúšenosti

Hoci sme sa pozreli na recenzie zákazníkov na niekoľkých porovnávacích stránkach, kde sa možno podeliť o skúsenosti používateľov, Lipoxal Radical nemal veľmi vysoké hodnotenie. Zvyčajne to bolo okolo 3 hviezdičiek z 5.

Okrem toho sú používateľky dosť kritické k používaniu doplnku Lipoxal Radical. Niektoré ženy s ním síce schudli, ale v záplave skúseností, že tento doplnok stravy ničomu nepomohol, boli skôr v menšine.

 

 

Máte nejaké osobné skúsenosti s výživovým doplnkom Lipoxal Radical? Ak áno, budeme radi, ak nám napíšete do komentárov nižšie.

Vložiť komentár