Ladylab Fat Killer: Recenzia

Chudnutie je niekedy hotová veda, takže nie je divu, že túžime po niečom, čo zlepší naše výsledky. V posledných rokoch sa medzi širokou verejnosťou ujali spaľovače tukov, ktoré nás posúvajú bližšie k cieľovej čiare. V dnešnom prehľade sa pozrieme na to, ako Ladylab Fat Killer funguje.

Tráviť veľa hodín v posilňovni nie je pre každého reálne. Najmä ak má náročné štúdium alebo prácu, ktorá si vyžaduje maximálne nasadenie. Takže sme radi, že sa tam aspoň občas dostaneme.

To však často nestačí na to, aby ste zhodili čo najviac tuku. Frustrácia niekoho doženie k extrémnej diéte. (Napríklad na spaľovanie tukov alebo smoothie.) Iný si začne prezerať ponuky e-shopov so športovými doplnkami a výživou a objedná si spaľovač tukov.

Keďže ženy majú trochu iné potreby ako muži, pozrieme sa na Fat Killer od spoločnosti Ladylab.

Ladylab Fat Killer na chudnutie

fat killer

Ladylab Fat Killer je spaľovač tukov pre ženy, ktorý pomáha zvýšiť účinnosť chudnutia. (Aby to išlo rýchlejšie, obsahuje viac zložiek, ktoré tomu pomáhajú.) Funguje to tak, že spaľovač tukov urýchľuje premenu tukov na energiu. Ženy by teda teoreticky mohli začať spaľovať za kratší čas od začiatku cvičenia. (Vzhľadom na ich drobnejšiu konštitúciu a vyššie percento telesného tuku musia cvičiť o niečo dlhšie ako muži. A aj vtedy nie vždy dosahujú porovnateľné výsledky.)

Ako správne používať spaľovače tukov

Užívanie spaľovača Fat Killer je veľmi jednoduché. Ak plánujete cvičiť počas dňa, užite jednu kapsulu štvrť hodiny pred cvičením. V preklade to znamená, že tak môžete urobiť v šatni pred začiatkom hodiny alebo tesne pred odchodom z domu do telocvične alebo fitnescentra. V deň, keď necvičíte, užite 1 kapsulu ráno po jedle.

Zloženie

20181008011809 cats

Teraz sa pozrime na to, čo Fat Killer obsahuje. To nám pomôže pochopiť, na akom princípe to funguje.

Nájdeme v ňom:

 • Výťažok z guarany
 • Kofeín
 • Extrakt zo zeleného čaju
 • L-karnitín
 • Extrakt z čierneho korenia
 • Synefrín
 • Chróm

Keďže Ladylab Fat Killer obsahuje veľa kofeínu, nie je vhodný pre ľudí s vysokým krvným tlakom a pre kardiakov. Taktiež by ho nemali používať tehotné a dojčiace ženy a deti mladšie ako 18 rokov.

Účinky

Z vyššie opísaného zloženia je isté, že Fat Killer má stimulačné schopnosti. Vďaka nemu budete môcť podávať zvýšený fyzický výkon. Čo je prospešné pre vyšší energetický výdaj. A to vedie k rýchlejšiemu odbúravaniu tuku.

Hodnotenia používateľok

pexels nathan cowley 1300526 scaled

Ženy, ktoré sa rozhodli vyskúšať Ladylab Fat Killer, sa radi podelia o svoje skúsenosti. Preto sa pozrieme na to, čo o tom hovoria.

Z reakcií môžeme vyčítať, že:

 • Funguje to
 • Vďaka tomu sa lepšie potí
 • Podľa nich je to najlepší spaľovač tukov
 • Nedráždi žalúdok
 • Dáva veľa energie

Niektorí používatelia však uvádzajú, že si nevšimli žiadny ďalší účinok. Na druhej strane, iní ho nemôžu užívať zo zdravotných dôvodov. Preto je určite vhodné, aby ste sa o jeho kúpe najprv poradili so svojím ošetrujúcim lekárom, ktorý pozná váš aktuálny zdravotný stav a rodinnú anamnézu.

Vložiť komentár