Ketomix (recenzia): Ako funguje, jedálniček a skúsenosti

Uvažujete o tom, že by ste vyskúšali špeciálne navrhnutý diétny program, ktorý vám pomôže schudnúť? Ak hľadáte proteínovú diétu, možno by vám mohla vyhovovať proteínová diéta Ketomix. Čo by ste o ňom mali vedieť?

Takmer nikto nemá rád diéty. (Nehovoriac o tom, že po nich často nasleduje jojo efekt a celý rad zdravotných problémov. Rovnako ako tí so žlčníkom, ktorý nemá rád radikálne diéty.)

Niektorí ľudia investujú svoje ťažko zarobené peniaze do odborníka na výživu. (Čo chválime.) A potom sú tu ľudia, ktorí sa rozhodnú vyskúšať bielkovinovú diétu. Keďže niektoré diéty ponúkajú hotové programy na niekoľko týždňov, v podstate sa nemusíte starať o nič iné okrem rýchlej prípravy jedál.

Stojí za to vyskúšať bielkovinový diétny program Ketomix?

Čo je Ketomix?

čo je ketomix

Ketomix je proteínová diéta na počkanie, ktorej cieľom je pomôcť ľuďom pri chudnutí. Jedným z hlavných princípov Ketomixu je však úspora toľkého drahocenného času. (Z tohto dôvodu je mnoho jedál v tejto diéte v prášku.)

Táto diéta funguje tak, že stravník do svojho jedálnička zaraďuje viac bielkovín. Pokiaľ ide o sacharidy, v tejto diéte sú obmedzené na absolútne minimum. Vďaka tejto zmene môže vaše telo využiť svoje tukové zásoby, ktoré bude využívať ako zdroj energie pre svoje normálne fungovanie.

Diétu Ketomix garantuje pani Mgr. Monika Rychlovská Tělupilová.

Ponuka

ketomix ponuka

K diéte Ketomix môžete pristupovať viacerými spôsobmi. Keďže na oficiálnej webovej stránke nájdete e-shop, môžete si kúpiť produkty Ketomix podľa svojich preferencií a zámerov (napríklad chcete niekoľkokrát týždenne nahradiť občerstvenie proteínovým nápojom alebo chcete mať doma niekoľko proteínových polievok.) Potom môžete zvyšok stravy ponechať v normálnom režime.

Môžete však vyskúšať aj špeciálne keto plány, ktoré sú navrhnuté podľa toho, koľko tuku sa potrebujete zbaviť.

Môžete si vybrať plán pre:

 • Ľahká nadváha
 • Stredná nadváha
 • Vyššia nadváha
 • Veľmi vysoká nadváha

Tieto diétne plány sa líšia napríklad dĺžkou trvania programu. Počas 2-3 týždňov môžete dodržiavať špeciálny diétny plán. Môžete si vybrať, čo vám najviac vyhovuje.

Pozitívne hodnotíme aj to, že na webovej stránke Ketomixu nájdeme jedlá pre 3. fázu diéty, keď ľudia nedodržiavajú striktne predchádzajúci program, ale nemusia vedieť, ako sa stravovať, aby ich nový výsledok trval čo najdlhšie.

Skúsenosti zákazníkov

ketomix skúšenosti

Z úplne pochopiteľných dôvodov sa nebudeme venovať recenziám jednotlivých produktov, ale pozrieme sa na to, čo ľudia hovoria o špeciálnom programe ketónovej diéty, ktorý je dlhý celé 4 týždne.

Používatelia, ktorí tento program vyskúšali, tvrdia, že:

 • Program má širokú škálu potravín
 • Jedlá sa ľahko pripravujú
 • Niektoré výrobky po príprave vytvárajú hrudky
 • Po niekoľkých týždňoch sa im jedlo prestalo páčiť
 • Výrobky majú dobrú chuť
 • Funguje to
 • Program je za rozumnú cenu
 • Príchute si nemôžete vybrať vopred

Väčšina zákazníkov bola s programom spokojná. Z tohto dôvodu by ho odporučili aj ostatným. Vyskytlo sa niekoľko sťažností, ale týkali sa skôr toho, že nápoje a niektoré iné výrobky vytvárajú hrudky (s čím pomáha napríklad šejker) a že po niekoľkých týždňoch sa jedlo stáva trochu jednotvárnym.

Ak teda chcete vyskúšať niečo nové, nie je dôvod, aby ste keto diétu Ketomix nevyskúšali.

Máte nejaké osobné skúsenosti s diétou Ketomix? Ak áno, čo to je?

Zdroje informácií

https://proteinove-diety.heureka.cz/ketomix-ketonova-dieta-na-4-tydny-140-porci-5-510-g – KetoMix ketónová diéta na 4 týždne (česky)

Vložiť komentár