Advance Garsin: Recenzia

Stále cvičíte, zdravo jete, dostatočne spíte, ale kilá stále nejdú dole tak, ako by ste chceli? V tom prípade úplne chápeme vaše zúfalstva a frustráciu. V takej chvíli je vhodné nasadiť ešte o niečo ťažšie kaliber a do svojej rutiny zapojiť spaľovač. Jedným z tých, ktoré sú na našom trhu k dostaniu je Advance Garsin. Funguje?

Niekedy môžete robiť všetko správne, ale má to úplne minimálny efekt. Bohužiaľ to neplatí len pre medziľudské vzťahy, ale aj pre redukciu váhy. Aj keď na väčšinu z nás platí vyvážená strava a trochu viac pohybu, u niektorých sa ručička váhy nehne ani o piaď.

fruit salad in white ceramic bowl 1105166 scaled

V takých chvíľach potom obvykle dávame priechod nášmu zúfalstva. Prečo to nefunguje? Čo robím zle? A má vôbec zmysel sa o niečo snažiť, keď telo evidentne nemieni len tak spolupracovať?

Namiesto toho, aby ste sa na to vykašlali a pustili sa do čipsov a šľahačkového torty ešte chvíľku zadržte. Možno vám dokáže pomôcť niektorý zo spaľovačov tuku. Môže ale niečo podobné naozaj fungovať?

Na to sa mrkneme v našom dnešnom článku.

Advance Garsin na chudnutie

garsin 60 kapsli hubnuti 302411 2083521 1000x1000 fit

Ak aspoň trochu sledujete dianie na internete, potom určite viete, že sa na ňom čas od času objavia podozrivý potravinový doplnok. To našťastie neplatí o Garsinu, ktorý pochádza od ADVANCE nutraceutics. (Predávajú ho aj v lekárni, takže by s ním malo byť všetko dôležité v poriadku.) Z toho dôvodu sa zdá byť Garsin na chudnutie ako správna voľba, ktoré nie je potrebné sa obávať.

Zloženie

Veľa potravinových doplnkov pohoria na svojom zložení, ktoré sa ukáže byť veľmi málo účinné. Niektoré necertifikované preparáty (ktoré bývajú k dostaniu len na pochybných internetových stránkach) vám môžu v niektorých prípadoch dokonca aj uškodiť. To našťastie nie je tento prípad. Zloženie Garsinu je čisto prírodný. Rad látok má navyše preukázateľne pozitívne vlastnosti, takže pri dodržiavaní zdravej rutiny existuje pomerne vysoká šanca, že naozaj schudnete.

V jeho zloženie nájdeme:

 • Garcínii
 • C.L.A.
 • L-Karnitín
 • Zelenú kávu
 • Acai
 • Zelený čaj
 • Citrus Aurantium
 • Vitamín C

Vzhľadom k certifikácii HAACP je tiež prakticky isté, že Garsin nemá nežiaduce účinky. Pre istotu sa ale pred jeho užívaním poraďte so svojím lekárom, ktorý odborne posúdi váš zdravotný stav. (Preukázateľne vyhnúť by sa mu mali len deti, tehotné a dojčiace ženy a ľudia s precitlivenosťou na nejakú z týchto látok.)

person wearing black shorts and blue lace up low top sneaker 841131 scaled

Účinky

Ak si neviete predstaviť, na čo sú vyššie uvedené látky dobré, prezradíme vám, že Garsin dokáže znížiť chuť do jedla, odviesť prebytočnú vodu z vášho tela, podporiť termogenézu, metabolizmus tukov a spaľovanie. Práve to môžu byť dôvody, na ktoré ste aj pri prevádzkovaní zdravého životného štýlu krátki.

Hodnotenie užívateľov

Aké majú ľudia s Garsinem skúsenosti? Naozaj sa po ňom zníži váha? A objavili sa u niekoho nejaké nežiaduce účinky? To všetko prezrádzajú o Garsinu diskusie.

Ľudia, ktorí ho dlhodobo berú o ňom hovoria, že:

 • Pomáha pri odvodnení
 • Redukuje hlad
 • Nedráždi žalúdok
 • Vidí rýchly účinok
 • Naozaj chudnú

Niektorí používatelia však hovoria, že na nich nemal vôbec žiadny, alebo len minimálny vplyv. V takom prípade je možné, že príčina ich stagnujúci váhy leží niekde inde (napríklad v ochorenie štítnej žľazy) a mali by svoj problém riešiť so svojím lekárom.

Akú skúsenosť máte s Advance Garsin vy?

Vložiť komentár